Logo Mobil Ürünler

Logo Mind

Logo Mind

Logo Mind ile Standartları Bir Adım Öteye Taşıyın!

LOGO tarafından alanında dünyada öncü bir teknolojik altyapıyla sunulan LOGO Mind, standartları bir adım öteye taşıyarak sahip olduğunuz veriyi rekabet avantajına dönüştürmenize imkan tanıyacak. Android, IOS, Windows gibi Mobil platformda çalışarak bilgi görüntüleme, inceleme ve oluşturma imkanı tanır.

Logo Mind;

LOGO çözümleri ile kusursuz bir entegrasyona sahip olan LOGO Mind her an, kurum içerisindeki her kullanıcı tarafından konumdan bağımsız olarak anlık sorgu ve analiz imkanı sağlayan bellek içi motor, dashboard, etkileşimli rapor, animasyonlu grafikler ve analitikler gibi özelliklere sahip. İleri düzey bellek içi motoru ile sorgu yanıtlama sürelerini anlık mertebelere indiren çözüm, anlık iş fırsatlarının avantaja dönüştürülmesine destek oluyor. Sezgisel analizler, teknik bilgisi olmayan kullanıcıların LOGO verilerini hızlı ve basit bir biçimde sürükle-bırak yöntemiyle kullanmalarına; bu verilerden tablo oluşturmalarına ve bu tabloları detaylı biçimde düzenlemelerine olanak tanıyor.

LOGO Mind iOS, Android ve Windows gibi mobil platformlarda bilgi görüntüleme, inceleme ve oluşturma imkanı veriyor. İnternete entegre çalışan yazılım sayesinde kullanıcılar verilerine istedikleri yerden istedikleri zaman ulaşabiliyor, işletmeleriyle ilgili güncellemeleri anlık olarak takip edebiliyorlar. Bir veya birden fazla veri kaynağından aldığı veriyi okunması kolay, tamamen interaktif bir biçimde sunan LOGO Mind iş zekası çözümü; kullanıcılara sahip oldukları bilgileri baz alarak, işletmeleri ile ilgili gerçeklere dayalı ve isabetli kararlar alma olanağı tanıyor. 

LOGO Mind’ın Fark Yaratan Özellikleri

Dashboard: Karar vericilerin işletmelerine yön vermeleri için ihtiyaç duydukları girdiyi sağlar. Aynı zamanda yöneticilerin, kurumlarındaki farklı departmanların katkılarını izlemelerini, bütün sistemleri anında görebilmelerini ve sonuç olarak verimlilik/verimsizlik ölçümleri yaparak ve olumsuz eğilimleri tespit edip düzelterek, bilgiye dayalı kararlar vermeleri dashboard üzerinden gerçekleşir. LOGO Mind ile kullanıcılar, görselliği yüksek tek bir ekrana sürükle-bırak yöntemi ile interaktif raporlar ve grafikler oluşturabilir, çeşitli grafik arayüzlerinden faydalanabilir, hatta isterlerse başka bir bir web sayfası içeriğini de görüntüleyerek iş özetlerine ulaşmalarını sağlayacak analizler yapabilirler. 

Rapor Tasarlayıcı: Kullanıcılar düzenli ve sezgisel bir biçimde rapor oluşturmak amacıyla veri toplama, düzenleme ve görüntülenmesinde grafik ve metin temelli tasarım araçlarını kullanarak, etkileşimli bir biçim de rapor tasarımını gerçekleştirebilirler.

LOGO Mind teknik bilgisi olmayan kullanıcıların kullanımı kolay, web tabanlı, sürükle-bırak kolaylığında rapor oluşturmalarına, raporlara biçim vermelerine ve bunları dağıtmalarına olanak sağlar. Böylece analiz edilmesi kolay bilgi, son derece interaktif bir biçimde sunulmuş, kullanıcılar sürekli bir bilgi akışına sahip olur ve yönetsel kararları daha iyi alabilirler.

İleri Düzey Veri Analizi: LOGO veri kaynaklarını kullanarak tablo oluşturma, sınıflandırma, filtreleme ve grafiğe dönüştürülmesi amacıyla yüksek hızlı bellek içi (In-Memory) veri hesaplama altyapısı kullanılarak dinamik (Ad-Hoc) analizler yapabilme imkanı sağlar.

İnteraktif Raporlar: LOGO Mind ile kurumsal kullanıcılar çıktı almak ya da çevrimiçi görüntülemek üzere grafik ve tablo içeren interaktif raporlarını hızlı bir biçimde oluşturabilirler. Tarayıcı tabanlı interaktif görüntüleyici, sürükle-bırak yöntemiyle kullanıcıların rapor veri havuzundan filtreleme, sınıflandırma, başlıklandırma ve sütun yapılarında biçimlendirme yapmalarına imkan tanır.

Veri Kümesi (Metadata) Katmanı: Veri kümesi, veri ile ilgili yapılandırılmış bilgidir; veriyi bulmayı, açıklamayı, yönetmeyi ve verinin belirli parçalarıyla çalışmayı kolaylaştırır. Veri kümesi katmanı ile kurumsal kullanıcılar teknik altyapı ve bilgiye ihtiyaç duymaksızın kendi raporlarını oluşturabilirler ve raporları analiz edebilirler.

Rapor Yönetimi: Rapor Hizmetlerinin en büyük avantajlarından biri, raporları ve ilgili ögeleri, merkezi bir konumdan yönetebilmesidir. LOGO Mind, merkezi bir havuzdan dahili olarak rapor derleme, saklama, takvimlendirme ve dağıtma imkanı sunar.

Denetim Kaydı: İş zekası sunucusunda hangi kullanıcının ne yaptığını görmek için, kullanılan her türlü rapor, dashboard veya analitik görüntülemeyi takip eder ve bunları kayıt altına alır.

Rapor Çıktıları: LOGO Mind kullanıcı tercihlerine cevap vermek ve mümkün olan en iyi analizi gerçekleştirebilmek için kurum bilgilerini kullanır ve raporları otomatik olarak HTML, PDF, Excel vb. farklı çıktı formatlarında oluşturur. Tüm rapor ögeleri rapor içerisinde istenilen yapı ve formatta korunur.

Mobil Erişim: LOGO Mind, iOS, Android ve Windows mobil işletim sistemlerini tercih eden kurumsal kullanıcılara, raporları görüntüleme, onlarla etkileşim kurma, dokunmatik tarayıcı desteği kullanarak tabletlerde rapor oluşturma ve veri analizi yapma fırsatı tanır. Bu seçenek sayesinde kullanıcılar işletme içerisinde bulunmak zorunda olmadan istedikleri yerden, istedikleri zaman şirket verilerini analiz edebilirler. 

Neden LOGO Mind?

  • Yüksek hızlı bellek içi (In-Memory) veri hesaplama altyapısı ve akıllı sorgulama yöntemleri sayesinde birleştirme ve hesaplamalardaki yanıt verme sürelerini optimum düzeye çıkarır.
  • iOS, Android ve Windows mobil işletim sistemleri ile çalışan mobil cihazlarda bilgiyi görüntüleyebilir, inceleyebilir ve yeni bilgiler oluşturabilirsiniz.
  • İnteraktif raporları hızlı bir biçimde oluşturabilen, en iyi web-tabanlı rapor tasarımcısıdır.
  • Dashboard’lar ile interaktif grafik, harita ve görsel bileşen (widget) yoluyla işletme verilerinize bir bakışta hakim olabilirsiniz.
  • Özel hazırlanmış görselliği yüksek yönetici dashboard’larına bilgisayar, tablet ve akıllı mobil cihazlar ile erişerek Mali Durum, Satış Özeti, Satış Detayı, Sipariş-Stoklar, Satınalma-Tedarikçi ve Mali oranları anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Sezgisel sürükle-bırak web tasarımcısı, teknik bilgisi olmayan kullanıcılara kendi rapor, dashboard veya analiz görüntülerini oluşturma imkanı verir.
  • Verilerinizde görüntüleme, tablolama, filtreleme ve detaylandırma yapmak üzere tasarlanmış güçlü analitik sorgular ve sezgisel etkileşimli kullanıcı arayüzü, geniş veri kaynaklarını analiz eder.
  • Geleneksel iş zekası (BI) araçlarının aksine LOGO çözümleri ile hazır entegrasyon sayesinde, modern bir kullanıcı arayüzü, esnek bir mimari, ölçeklenebilir ve düşük maliyetli bir fiyatlandırma modeli ile kullanabileceğiniz en pratik ortamı hazırlar.
  • İş zekası sunucusunda hangi işlemlerin kim tarafından yapıldığı kayıt altında tutulur.
  • İlişkisel veya ilişkisel olmayan farklı veri kaynaklarından ayıklama veya hesaplama yöntemi ile oluşturabileceğiniz veri havuzu özelliği vardır.

Modüller & Çözümler

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us