Logo Kobi Ürünleri

Logo Go Plus

Logo Go Plus

Kobiler için en kolay ve en yaygın program Go Plus

Logo GO PLUS, birçok sektörde faaliyet gösteren KOBİ ’lerin stok yönetiminden satın alma işlemlerine, resmi muhasebeden satış takip işlemlerine kadar tüm iş süreçlerini hızlı ve verimli bir şekilde yöneten yazılımdır. Go Plus aynı zamanda kullanımı oldukça kolay olan bir programdır.Sql tabanlı olması sayesinde raporlama kolaylığı vardır.

Logo GO PLUS, kullanım pratikliği, uyumlu yapısı ve farklı fonksiyonları ile toptan ve perakende dağıtım, alınan-verilen hizmetler, inşaat, üretim, tekstil, eğitim, medya, teknoloji, sağlık ve daha bir çok sektörden firmanın ihtiyaçlarını tam olarak karşılayarak iş yapma hızını ve toplam iş süreçlerini hızlandırır. 

Neden LOGO GO PLUS?

Logo GO Plus programıyla Malzeme, Satın Alma, Satış, Finans, Genel Muhasebe, Personel Bordrosu, Duran Varlık Yönetimi gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, Windows işletim sistemi ile tam uyumlu yapısıyla Microsoft tabanlı networkler üzerinde çalışabilirsiniz.

 • Malzeme, Satın Alma, Satış, Finans, Genel Muhasebe, Personel Bordrosu, Duran Varlık Yönetimi işlemlerinizi gerçekleştirebilir,
 • Raporlarınızı firmanıza ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir,
 • Hesap ekstrelerinde farklı para birimlerinden döviz raporlarını aynı anda görebilir,
 • Programın arayüzünü işletmenizin iş yapış şekline göre özelleştirebilir,
 • Renk, beden, marka, tip ve cins takibi için farklı şekillerde özel kodlama yapabilir,
 • Windows işletim sisteminde kullandığınız yazıcıları tanımlayarak bütün yazıcılardan çıktı alabilir,
 • Microsoft Windows ile tam uyumlu yapısıyla Microsoft tabanlı ağlar üzerinde çalışabilir,
 • Otomatik kayıt ekleme, sık kullanılan kayıtlara ulaşabilme, Fonksiyon tuşlarını kullanarak işlemleri hızlandırabilir,
 • Alış faturalarından satış faturası oluşturabilir,
 • Kart oluşturma sihirbazları ile hata riskini ortadan kaldırabilir,
 • Logo GO Webmaster ile çok kısa sürede web sitenizi oluşturabilir,
 • Girişte otomatik açılan Yönetici Konsolu ile rapor almadan işletmenizin banka, satış ve stok durumunu anlık olarak izleyip değerlendirebilirsiniz.

En Akıllı Karar! En Kolay İş Uygulaması!

 

Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo’dan hayatınızı kolaylaştıracak İş Uygulaması Dünyanın 43’den fazla ülkesine yazılım ihracatı gerçekleştiren, Türkiye’de 170 bin firmada 1 milyon 300 binin üzerinde kullanıcı ile ‘Türkiye uygulama yazılımları pazarı lideri’ Logo’dan Türkiye koşullarına en uygun iş uygulaması: GO PLUS.

Logo Go Plus 'ın Enleri Hizmetinizde

EN KOLAY

Sihirbazlar: Bırakın sizi onlar yönlendirsin!
Kurulum Sihirbazı ile firma, dönem, ambar, kullanıcı ve terminal tanımlarınızı, seçeceğiniz kurulum adımı ile başlayarak kolayca oluşturabilirsiniz. Kart Oluşturma Sihirbazı ile malzemelerinizi, müşteri ve tedarikçi kayıtlarınızı istediğiniz özelliklere uygun olarak oluşturabilirsiniz. Sihirbaz, size malzeme ve cari hesap için girmeniz gereken temel bilgileri adım adım göstererek hata yapmanızı engeller.

EN PRATİK

Alternatifli Ana Menü
GO PLUS’ın yepyeni ana menüsünden tüm fonksiyonlara erişim, tek ekrandan ve çok kolay. Alternatifli erişim ağaçlarından dilediğinizle çalışabilirsiniz

Yönetici Konsolu
GO PLUS’ın Yönetici Konsolu, firmanız ile ilgili genel durumu ekranınıza getiriyor. Kasanızda ne kadar paranız var? Ne kadar ödeme yapacaksınız? En çok sattığınız ürünler neler? En çok kime satış yaptınız? Artık Yönetici Konsolu sayesinde, rapor almadan da tüm bu bilgileri görebilirsiniz.

Farklı Tema Kullanımı
Her gün aynı ekranlarda çalışmaktan sıkıldınız mı? GO PLUS içindeki temalardan biri ile görünümünü hemen değiştirebilirsiniz.

EN HIZLI! 

GO PLUS İLE İŞLEMLER ÇOK HIZLI
Kart ve Fiş Listelerinden İşlem Kaydetme ve Raporlama
GO PLUS size kart ve fiş listelerinden işlem yapma imkanı tanıyor. Bu sayede; müşteri listesi üzerinden doğrudan ilgili kaydın üstüne gelip o müşteriye fatura kesebilir ya da tahsilat yapabilirsiniz. GO PLUS ile, cari hesap ve malzeme listeleri üzerinden, raporlara ulaşım olanağı bularak tek ekranda birçok işlemi yapabilirsiniz.

Alış Faturasından Satış Faturası Oluşturma
Satın alma yaptıktan sonra ve gelen faturayı doğrudan o müşteriye faturalamanız gerektiğinde GO PLUS işinizi kolaylaştırır ve size alım faturanız üzerinden satış faturası oluşturma olanağı tanır.

Sık Kullanılan Kayıtlar ile Hızlı ve Hatasız Veri Girişi
Sürekli aynı işlemleri tekrar tekrar yapmayın. GO PLUS ile sık kullandığınız kayıtları bir şablon şeklinde saklayabilirsiniz. Örneğin; sürekli kestiğiniz bir faturayı bu şablonları kullanarak kısa zamanda ve hatasız şekilde kaydedebilirsiniz.

Otomatik Kayıt Ekleme
Seri çalışmak ve bir sürü faturayı aynı anda kesmek istiyorsunuz. GO PLUS ekleyeceğiniz yeni fatura otomatik olarak getirir.

Arayüz Uyarlama
Herhangi bir programlama dili bilmeden, iş yapış şeklinize uyum sağlayan ekranları GO PLUS ile kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Kartlara yeni alanlar ekleyebilir, bu alanlarla listelerde arama yapabilirsiniz.

O Size Uyum Sağlar 
Liste ve fişlerde kolon gizle/göster seçeneği ile sadece kullanmak istediğiniz kolonları seçip GO PLUS’ı ihtiyaçlarınıza göre kullanabilirsiniz.

Go Plus Webmaster
GO PLUS Webmaster ile 5 dakikada GO PLUS ile tam entegre çalışan kurumsal web sayfanızı ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. GO PLUS’ın standart bir fonksiyonu olan GO PLUS Webmaster, uygulamada kayıtlı firma tanımlarınızı, ürün bilgilerinizi ve finansal tablolarınızı hazırlayacağınız web sitesine aktarmanızı sağlar. Hazır web tasarımlardan birini seçerek oluşturacağınız web sitenize firmanız ile ilgili bilgileri, duyurularınızı, kampanyalarınızı ve referanslarınızı yerleştirebilir, web dünyasında yerinizi kolaylıkla alabilirsiniz. İsterseniz sitenizin içeriğini genişletebilir, sitenizi bir portala da dönüştürebilirsiniz. GO PLUS Webmaster ile içerisinde yer alacağınız modern çağın e-ticaret ağı www.diyalogo.com’un birçok avantajından yararlanabilir ve işlerinizi geliştirebilirsiniz.

Firmaların, teknolojinin ve internetin gücünü kullanarak işlerini büyütmelerini ve küresel rekabet avantajlarını artırmalarını hedefleyen diyalogo.com üzerinden sağlanan olanaklar sayesinde arama motorlarında üst sıralarda yer alabilir ve bu sayede firmanıza kolayca ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda firmanızın yerini ve adresini harita üzerinde işaretlemek de mümkün. Web sitenize ürün ekleme özelliği sayesinde daha çok alıcıya kolayca ulaşabilirsiniz.

Go Plus Web
GO PLUS Web, firma dışından bile GO PLUS raporlarınıza web’den ulaşmanızı sağlar. GO PLUS’a web’den erişerek, raporlarınızı görüntüleyebilir veya siparişlerinizi kaydedebilirsiniz.

EN UYUMLU

MS Windows ile tam uyumlu GO PLUS

 • Aldığınız raporları doğrudan ilgili kişiye e-posta ile göndermenize
 • Multi tasking özelliği ile aynı anda birden fazla işi yapabilmenize
 • MS tabanlı ağlar üzerinde sorunsuz çalışmanıza
 • Grafik kullanıcı arayüzü ile hızlı ve kolay kullanımınıza imkan sağlar

İlişkisel Veri Tabanı ve Tümleşik Yapı
GO PLUS, MS SQL ilişkisel veri tabanı sayesinde, verilerin güvenliğini en üst seviyede sağlamaktadır. GO PLUS ile güvenle çalışabilirsiniz.

MS Excel ile Veri Alışverişi
GO PLUS size MS Excel ile veri alışverişi yapma imkanı sağlar. Örneğin; tedarikçiniz fiyat listesini MS Excel’de mi gönderiyor? Siz de MS Excel’den GO PLUS’a kolayca aktarabilirsiniz.

ÇOK AKILLI

Herşeyi ile Yepyeni! Hatırlatır, İzler, Raporlar!
GO PLUS’ın size sunduğu benzersiz özellikleri kullanarak, verilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde girebilir, işlerinizi planlayabilir, hatırlatıcıyı kullanarak ödemelerinizi ve randevularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Görev Zamanlayıcı
GO PLUS ile zaman ayarlı görevler tanımlayabilir, bunların gerçekleşme durumlarını izleyebilirsiniz. Örneğin; her akşam belirli verilerinizi belirli bir şubenizden merkeze aktarmanız gerekiyorsa, bunu GO PLUS’a tanımlayarak, istediğiniz saatte aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca LOGO kullancısı olarak üye olabileceğiniz www.mylogo.com.trportalında yer alan mali takvim,vergi günleri ve resmi tatil günlerini GO PLUS size hatırlatacaktır. Web sitesine girip, günlerinizi rahatlıkla planlayabilirsiniz.

Logo Go Plus Modüller ve Genel Özellikler

Stok

GO PLUS ile anlık stoklarınızı, stok değer ve seviyelerinizi izleyerek yönetebilir, envanter maliyetlerinizi kontrol edebilirsiniz. Ürünlerinizin fotoğraflarını malzeme kartına ekleyebilir, ürün ile istediğiniz birimleri eşleştirebilir, her birime sınırsız sayıda barkod atayabilirsiniz. Maliyetlendirme işlemlerinizi ortalama, ağırlıklı ortalama, LIFO, FIFO ya da dönemsel ortalama değerleme yöntemlerinden istediğinizi kullanarak yapabilirsiniz. Ürünleri seri ve lot numaraları ile izleyebilirsiniz. Malzemelere uygulanan ÖTV ve telekomünikasyon hizmetlerinde geçerli olan özel iletişim vergisi için geçerli olacak ek vergileri özellikleri ile tanımlayarak fiş ve faturalarınızda uygulayabilirsiniz.

Satın Alma ve Satış
GO PLUS ile bir siparişi sisteme girdiğinizde, sipariş ve teslimat için gerekli evrakların oluşturulmasından, malın faturalandırılmasına ve zamanında teslimat yapılmasına kadar tüm satış ve sevkiyat sürecini kontrol edebilirsiniz. Aldığınız sipariş miktarı elinizde bulunan miktardan fazla ise, otomatik karşı sipariş oluşturabilirsiniz. Satış koşullarınızı gerek sipariş, irsaliye ve fatura geneli için, gerekse bu belgelerde yer alan her malzeme için ayrı ayrı uygulayabilirsiniz. Ürün ve müşteri bazında istediğiniz sayıda ve istediğiniz para birimi üzerinden satış fiyatı tanımlayabilir, bu fiyatın hangi koşullarda geçerli olacağını parametrelerle belirleyebilirsiniz. Ayrıca ambar bazında fiyat tanımlayabilirsiniz. Satış fiyatlarını her malzeme/hizmet için tek tek ya da liste halinde oluşturabilir ve hangi tarihler arasında geçerli olacağını belirleyebilirsiniz. Satış fiyatlarınızı toplu olarak güncelleyebilirsiniz. Satıcı bazında satış edeflerini belirleyebilir, satış performans ölçümünü sağlayabilirsiniz. GO PLUS ile satın alma işlemlerinizi, sipariş aşamasından, malın teslim alınmasına ve fatura girişine kadar tüm aşamaları ile kontrol edebilirsiniz. Güncel ödemeleriniz gibi bilgilere hızlı şekilde erişebilir, aldığınız fiyat, indirim ve ödeme koşulları ile bu fiyat ve indirimlerin geçerlilik süreleri ile ilgili maliyetlerini de takip edebilirsiniz.

Finans
GO PLUS Finans, alıcı ve satıcı cari hesaplarının, bankanın, kredi kartlarının, çek ve senetlerin takibini ve kasa işlemlerini kapsar, nakit akışınızı yönetir.  

Ödeme ve tahsilat planı tanımları ise her tür ihtiyacınıza cevap verecek şekilde esnektir. Belirlenen limit ve kurallar çerçevesinde risk takibinizin yapılmasını sağlar. Bankalardaki ticari ve kredi hesaplarınızı, hesap türü seçerek kaydedebilir, bu hesaplara ait hareketleri yerel para birimi yanında dövizli olarak da izleyebilirsiniz. Kredi kartları ile ilgili banka hesaplarını tanımlayabilir, ilgili komisyonları girerek geri ödeme planları oluşturabilirsiniz. Kredi kartları ile yaptığınız satışlarla ilgili bankadan gelecek ödemeleri izleyebilirsiniz. GO PLUS’ın banka kredi takip özelliği, bankalardan aldığınız ticari kredileri etkin biçimde izlemenizi sağlar. Bu özellik ile hem teminat karşılığında, hem de teminatsız olarak aldığınız nakdi kredilerin takibini yapabilirsiniz. Kredi geri ödemesi, bakiye ve kalan borç durumunuzu her an güncel olarak görebilir, kredilerinizin geri ödemelerini planlayarak nakit akışınızı takip edebilirsiniz. Kasalar üzerinden cari hesap, banka, çek/senet, personel işlemi kaydedebilir, kasa raporlarını periyot seçerek alabilirsiniz.

Genel Muhasebe
GO PLUS size mevzuat gereklerine tam uyumlu çalışma olanağı sağlar. Standart hesap planı otomatik olarak oluşur. Hiyerarşik yapıya sahip hesap planı ile ana hesap altında yer alacak alt hesapları esnek bir yapıda istediğiniz şekilde tanımlayabilirsiniz. Muhasebeleştirme ile de diğer program bölümlerinde yaptığınız işlemler için muhasebede oluşması gereken fişlerin otomatik olarak oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Mali tablolarınızı tanımlayabilir ve yasal olarak alınması zorunlu tabloları yasaların öngördüğü ayrıntıda ve düzeyde alabilirsiniz. e-Beyanname özelliği ile vergilendirme döneminde mal ve hizmet alımları ile mal ve hizmet satışlarının bildirilmesinde kullanılan Form Ba ve Form Bs isimli bildirim formlarını elektronik ortamda verebilirsiniz.

Bordro
GO PLUS ile entegre çalışabilen BORDRO PLUS, Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı çalışanların (4-a) tüm mevzuat ihtiyaçlarını tam olarak karşılar. Tüm işletmelerin ve mevsimlik işçi çalıştıran firmaların sicil ve ücret yönetimi konusundaki gereksinimlerine esnek ve kolay kullanımı ile cevap verir. Bordro işlemlerinin, yasal prosedürlerin ve raporların otomasyonu mevzuat bilgisi gerekliliğini minimize ederek iş gücü tasarrufu sağlar.

Raporlama Çözümleri

GO PLUS size bambaşka bir raporlama aracı sunuyor. İnteraktif raporlama imkanı veren bu araç sayesinde raporlarınızı tasarlayıp kaydederek, tasarım kriterlerinizi tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Ayrıca raporlarınızı tabloya alabilir, gruplayabilir ve ara toplamlar alabilirsiniz. Kısacası raporlama aracı ile raporlar üzerinde tam kontrol sağlayabilirsiniz.

Navigator Smart
Navigator Smart, GO PLUS ile MS Excel arasında dinamik bir bağlantı kurarak, GO PLUS kullanmadan sistemdeki bilgilere “on-line” ulaşmanıza ve istediğiniz rapor ve grafikleri güncel olarak almanıza olanak sağlar. Navigator Smart sayesinde şirketinizin geleceğine ait kararları zamanında ve doğru olarak alma imkanına sahip olursunuz.

TFRS Standartlarında Raporlama
Türk Ticaret Kanunu yükümlülükleri kapsamında, istenilen döneme ait TFRS standartlarına uygun finansal ve mali raporlama yapabilirsiniz.

e-Fatura
e-Fatura uygulaması sayesinde elektronik belge olarak düzenlediğiniz faturaları yine elektronik yoldan onayını alarak karşı tarafa iletebilirsiniz. Firmalar arası faturalaşma sürecini hızlandırırken baskı, postalama ve arşivleme giderlerine de son verebilirsiniz.

e-Defter
Gelirler İdaresi’nin “Elektronik Defter Genel Tebliği” çerçevesinde geliştirilen uygulama ile Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir’lerinizi elektronik ortamda oluşturarak Gelirler İdaresi’ne elektronik olarak beyan edebilirsiniz.

İş Zekası
LOGO Mind iş zekası çözümü, farklı kaynaklardan elde edilen verileri hızla ve titizllikle işleyerek, bu verileri tamamen interaktif bir biçimde kullanıcılarına sunuyor. GO Plus ile kusursuz bir entegrasyona sahip olan LOGO Mind, sorgu yanıtlama sürelerini anlık mertebelere indiren yüksek hızlı bellek içi (In-Memory) veri hesaplama altyapısı, dashboard, etkileşimli rapor, animasyonlu grafikler, analitikler ve mobil erişim özellikleri ile anlık iş fırsatlarının avantaja dönüştürülmesine destek oluyor.

Modüller & Çözümler

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us