Logo Kobi Çözümleri

Go Plus Stok (Malzeme) Modülü Özellikleri

Logo Go Plus programında anlık stoklarınızı, stok değer ve seviyelerinizi izleyerek yönetebilir, envanter maliyetlerinizi kontrol edebilirsiniz. Ürünlerinizin fotoğraflarını malzeme kartına ekleyebilir, ürün ile istediğiniz birimleri eşleştirebilir, her birime sınırsız sayıda barkod atayabilirsiniz.

Maliyetlendirme işlemlerinizi ortalama, ağırlıklı ortalama, LIFO, FIFO ya da dönemsel ortalama değerleme yöntemlerinden istediğinizi kullanarak yapabilirsiniz. Ürünleri seri ve lot numaraları ile izleyebilir, malzemelere uygulanan ÖTV ve telekomünikasyon hizmetlerinde geçerli olan özel iletişim vergisi için geçerli olacak ek vergileri özellikleri ile tanımlayarak fiş ve faturalarınızda uygulayabilirsiniz.

Go Plus programında stok modülü ile ticari mallarınızı, Karma kolilerinizi, Depozitolu mallarınızı, Hammaddelerinizi, Yarı mamüllerinizi, Mamüllerinizi ve Tüketim mallarınızı takip edebilirsiniz. Bu mallar ile ilgili olarak üretim fişi, depo sayım fişi, ambar fişi, açılış fişi gibi fişleri kullanarak stoklarınızı ilgilendiren her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Go Plus stok malzeme modülü ile ürünlerinize barkod atayabilir, birimli barkod seçeneğini kullanabilirsiniz. Farklı malzemelerinizi farklı birimler ile takip edebilirsiniz. Malzemeleriniz için özel kod tanımları yapabilir raporlarınızda esneklik sağlayabilirsiniz. Logo stok modülünde marka kodu, gtip kodu gibi kodları kullanarak takip işlemlerinizi detaylandırabilirsiniz. Stoklarınızda hiyerarşi kodlarını kullanabilir yada düzenleyebilirsiniz. Malzemeler için fiyat listeleri oluşturabilir farklı müşterileriniz için farklı fiyat gurupları oluşturabilirsiniz. Logo stok modülü ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak yada programın demosunu görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Logo go plus programı yeni versiyonu olan logo go 3 ürünü hakkında bizimle temasa geçebilir demo yapabiliriz.

 

Ürünler

Modüller & Çözümler

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us

Offcanvas Menu