Kurumsal

Logo Bayii ve Logo Çözüm Ortağı

Logo Yazılım firmasının geliştirdiği programlar için teknik destek vermek ve program satışı yapmak için Logo yetkili satıcısı yada Logo çözüm ortağı olmak gerekir. Logo sertfika sınavlarını geçerek Logo Sistem Uzmanı ünvanını alan personellerin çalıştığı Logo bayiilerinin listesine logo.com.tr web sitesinden ulaşabilrsiniz. Logo Hizmet Merkezi Logonun ürünleri için destek veren, eğitim dökümanlarını yayınlayan, eğitim videoları çekip kullancıların bundan yararlanmasını sağlayan bir web sitesidir. Logo Hizmet Merkezi İstanbul Logo bayileri ile Anadolu Logo bayilerinin ihtiyaçlarını ve eğitim dökümanlarını karşılamak ve Logo bayiilerine destek olmak için hazırlanmış içeriği ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir web sitesidir.Logo bayi yapısı olarak yazılım çözüm ortağı ve destek çözüm ortaklığı olarak 2 kategoride değerlendirilmektedir.Hazırlmış olduğu logo bayi ağı ve logo işortaklarını kapsayan ve destek anlamında katkı bulunan bir platformdur.
 Logo bayi ve işortakları destek tarafı için fayda etkisi olacak diğer bir sitemizde https://logoefaturadestek.com adresimizdir.Diğer sitemizde  elogo ürünlerine ait çözüm ve önerilermiz yer almaktadır.Logo bayi ağı yaklaşık 800 e yakın bir ağa sahiptir.Logo bayi ağı, logo yazılım, logo destek, logo eğitim olarak bölümlere ayrıcı özelliklere sahiptir.
Logo bayisi  olarak Türkiye  ve yurtdışı destek vermekteyiz.Destek hizmetlerini türkçe ve ingilizce olarak iki dilde hizmet vermekteyiz.Logo bayi destek hizmetleri kapsamında müşterileri sunmuş olduğumuz destek hizmetleri için bizimle temasa geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz 0212-510 58 68.

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us