Logo Kobi Çözümleri

Go Plus Satın Alma Yönetimi

Logo Go Plus programı ile satın alma işlemlerinizi, sipariş aşamasından, malın teslim alınmasına ve fatura girişine kadar tüm aşamaları ile kontrol edebilirsiniz. Güncel ödemeleriniz gibi bilgilere hızlıca erişebilir, aldığınız fiyat, indirim ve ödeme koşulları ile bu fiyat ve indirimlerin geçerlilik süreleri ile ilgili maliyetlerini de takip edebilirsiniz. Go muhasebe programında sipariş menüsünü kullanarak satın aldığınız malların takibini yapabilirsiniz. Logo Go Plus sipariş modülü ile işletmenizde uyguladığınız satın alma sürecini detaylı bir şekilide takip edebilirsiniz. Satın alma ile ilgili olarak raporlar alabilir satın alma süreciyle ilgili kararlar verebilirsiniz. 

Go programında standart özelliklerin arasında sipariş ve satın alma takibi bulunmaktadır. Standart özelliklerin dışında logo çözüm ortakları tarafından geliştirilmiş olan yatay ve dikey çözümlerden herhangi birisi tercih edilip satın alma süreçlerinizi daha da çok detaylı hale getirebilirsiniz. Firmanızın ihtiyacı olan mal ve hizmetleri sipariş olarak kayıt edebilirsiniz. Oluşturulan sipariş fişini aynı ekran üzerinden sevk irsaliyesi yada fatura olarak kayıt edebilirsiniz. Logo satın alma yada satış siparişleriniz manuel (elle) giriş yapabilirsiniz. Logoya çözüm üreten firmaların yazılımlarını kullanarak mobil telefonlardan, tablet bilgisayarlardan, akıllı terminallerden, el terminallerinden logo programına sipariş kaydını yapabilirsiniz. Logo programına girilen siparişleri yetkili kişinin onayına sunabilirsiniz. 

Logo Go Plus sipariş ve satın alma modülü hakkında daha detaylı bilgi almak ve programın demosunu görmek için bizimle 0212 510 5868 numaralı telefondan iletişme geçebilirsiniz. İletişm sayfasını kullanarak ta bize ulaşabilirsiniz.Ayrıca twitter ve facebook hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

 

Ürünler

Modüller & Çözümler

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us

Offcanvas Menu