Logo Destek

Logo programlarında fiş girişi esnasında negatife düşen malların yazdırılması.

23 Kasım 2009 tarihinde çıkartılan Ek özellik paketi 2 kapsamında “ Negatife Düşen Mallar “ listesinin yazdırılabilmesi sağlanmıştır. Fiş kaydetme işlemi sırasında ekrana çıkan negatife düşen mallar listesi yazıcıdan çıktı alınabileceği gibi PDF dosyası olarakta saknalabilir yada e-mail olarak gönderilebilir. Negatife düşen malların yazdırılması işleminin nasıl yapıldığı hakkındaki döküman aşağıda linke mevcuttur.

Dökümanı okumak ve PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...

Logo programlarında yedekleme yapıldımı? logo verilerim güvendemi?

Verilerin güvenliğini sağlamak amacıyla, belli aralıklarla disk yada uygun ortamalara kopyalalarının alınması işlemine yedekleme denir. Programda girilmiş olan bilgilerin kaybolmaması için sql üzerinden düzenli olarak yedek alınmalıdır.

Program içerisinde ekranın alt tarafında SQL database ile ilgili yedekelemenin yapılıp yapılmadığına ait bilgi yer almaktadır.

 • SQL database üzerinden BACKUP alınarak yedekleme yapılıyorsa ekranın altında bilgi yeralmamaktadır.
 • Çalışan database üzerinde sql den yedek alma süresi 1 günden fazla olduğunda uyarı mesajı gelmektedir.
 • Yedek alma süresi 3 günden fazla olduğu zaman altta gelen uyarı mesajı koyu renk olarak gelmektedir.
 • Ekranın altında yer alan yedekleme bilgisinin gelmemesi için kullanılan database üzerinde yedek alınması yeterlidir.
 • Firmalar ayrı database de takip ediliyorsa altta yer alan yedekleme bilgisi ilgili firmaya ait yedekleme bilgisidir.
 • Database ait MDF ve LDF uzantılı dosyalar kopyalama yoluyla saklanıyorsa yedekleme olarak düşünülmemektedir.

Dökümanı okumak ve PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...

E-defter kullanan firmalar internet ortamında elektronik defterlerini göndermeden önce nelere dikkat etmelidir? Hangi kayıtlarını kontrol etmelidir? Ticari sistem tarafında ve muhasebe fişlerinde yapılmsı gerekenler nelerdir? gibi sorularınız için güncel e-defter klavuzu hazırlanmıştır. Yeni hazırlanan güncel e-defter klavuzunda Logo Ticari programınızda neler yapmanız gerektiği anlatılmaktadır. Logo Go Plus ve Logo Tiger Plus programında ön tanım olarak ve defteri hazırlamdan önce yapmanız gereken dokümanda detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Bu doküman klavuz niteliğinde hazırlanmış olup işlemlere başlamadan önce yedek almanız önerilmektedir. 

Dökümanı okumak ve PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...

Logo Go Plus, Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise programlarında Turkcell hizmetleri olarak adlandırılan hizmetleri kullanabilirsiniz. Bu hizmetler şunlardır, SMS gönderimi, Ekip takibi, Online fatura aktarımı şeklindedir.

SMS gönderimi hizmetinde yapabilecekleriniz; Logo Go Plus, Tiger Plus yada Tiger Enterprise programında kayıtlı olan cari hesaplarınıza (müşteri ve tedarikçilerinize) toplu olarak SMS yollayabilirsiniz. Müşterilerinize yada tedarikçilerinize toplu olarak SMS (kısa Mesaj) yolllamanın dışında tek tek gönderme işleminide yapabilirsiniz. SMS göndermek için ayrıca bir program kurulmasına gerek yoktur. Logo programı içeriisnde yer alan Türkcell bölümünden ve programdan hiç çıkmadan SMS gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gönderecek olduğunuz mesajları belirli şablonlar kullanarak hazırlayabilir böylelikle müşterilerinize indirimleri, kampanyaları kısa mesaj olarak iletebilirsiniz. Müşterilerinize yada tedarikçilerinize alacak borç durumunu bildiren mesajları direk cep telefonuna gönderebilirsiniz. 

Ekip takip ile yapabilecekleriniz; Sahada çalışan personelinizi harita üzerinden anlık olarak takip etmenizi sağlayan bir hizmettir. Ekip Mobil olarak adlandırılan bu hizmette sahada çalışan ekiplerinizi tek tek takip edebileceğiniz gibi toplu olarak ta takip edebilirsiniz. İlgili kişiye SMS gönderebilir ve tüm bunların geçmiş olarak saklayabilirsiniz. Bu özelliği ile sahada çalışan personelinizin geçmişte nerelerde olduğunu harita üzerinden takip etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Online fatura aktarımı ile yapabilecekleriniz; şirketinizde kullandığınız kurumsal yada bireysel Türkcell hatlarına ait faturaları online olarak Logo programı içerisine aktarabilirsiniz. Türkcell faturaları Logo Programına alınan hizmet faturası olarak kayıt edilir ve istenirse bu fatura muhsabeleştirilebilir. Faturalarda yer alan ÖTV, KDV gibi hesaplama gerektiren alanlarla uğraşmanıza gerek kalmadan tüm bu işlemleri bir butona basarak yapabilirsiniz. 

Logo programlarında Türkcell hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ve ürünü kullanmaya başlamak için bizimle iletişim kanallarımız aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Türkcell hizmetleri modül olarak tüm Logo kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İşletmenizde kullandığınız Logo Bordro Plus programı ile Logo Go Plus, Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise programlarını entegre olarak çalıştırabilirsiniz. Bordro programında yapmış olduğunuz puantaj kayıtları ticari program tarafında muhasebe fişi olarak kayıt edilebilmektedir. Bordro programındaki puantaj detayları muhasebe fişleri içerisinde mahsup fişi olarak kayıt edilmektedir. Bu mahsup fişinin içeriğinde ne tür bilgilerin olacağı parameterik yapıdadır. 

Logo programınız ile Logo Bordro programını entegre olarak çalıştırmak için bizimle iletişim sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

Logo Go Plus, Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise programında standart alanların dışında kullanıcıya özel ek alanlar tanımlamak mümkündür. Tanımlı alanları Logo programı içerisinde Malzeme, Cari Hesap, Muhasebe Hesabı, Sabir Kıymet Kartları, Fatura, Muhasebe fişi, Sipariş, Malzeme fişi ve İrsaliyelerde kullanmak mümkündür. Tanımlı alanlar ile açılır liste kutuları, Tarih alanı, Text alanı, Seçim alanı gibi program içerisinde gördüğünüz çoğu yazılım aracını kullanabilirsiniz. Örneğin Cari hesap kartlarınızda sözleşme başlangıç ve bitiş tahilerini girebilir ve bunları raporlayabilirsiniz. Bir başka örnek olarak malzeme kartlarınızda motor numarası, şasi numarası, araç seri numarası gibi alanları ekleyebilirsiniz. 

Tanımlı alanlar ile zorunlu alanlar Logo programı içerisinde standart olarak yer almaktadır. Zorunlu alanlar ile programı kullanan personelin bazı bilgileri girmeden kayıt yapmasını engelleyebilirsiniz. Bir örnek ile açıklamak gerekirse irsaliye kaydı yapan personel sevkiyat adresini girmeden kayıt yapamasın ve irsaliye yazdıramasın. Bir başka örnek ise cari hesap kartı açan bir personel cari hesaba özel kod girmeden kartı kayıt edemesin. Bunun gibi program içerisinde yer alan bir çok alanı zorunlu hale getirebilirsiniz.

Logo programlarında tanımlı alanları ve zorunlu alanları kullanmak isterseniz bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Logo Go Plus, Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise programlarında yüklenilecek KDV listesi E-Beyannameler başlığında yer almaktadır. Yüklenilen KDV Listesi iki başlıktan oluşmaktadır:

 1. Genel Bilgiler
 2. İade Hakkı Doğuran İşlemler

Genel bilgiler tabında beyannameye ait idari bilgilerle birlikte mükellefe ait veriler yer almaktadır. İade hakkı doğuran işlemler başlığı ise üç bölümden oluşmaktadır:

 1. Alış Faturaları
 2. Satış Faturaları
 3. İade hakkı doğuran işlemlere ait beyanname satırlarının listelendiği bölüm. 

Dökümanı okumak ve PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...

Logo Go Plus, Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise programlarında kullanıcıların yapmış olduğu işlemler izlenebilmektedir. Kayıt bilgisi 1.85.XX.XX sürümüyle birlikte programda detay olarak izlenebilmektedir. Daha önce programda yapılan kayıtların kaydı yada değişikliği ile ilgili olarak ilgili kayıt üzerinde F9 kayıt bilgisi seçeneğinden listemeleme yapılabiliyordu. Yeni yapılan düzenlemeler doğrultusunda kayıt bilgisi penceresinde sol alt köşeye eklenen butonla detay bir listeleme yapılabilmektedir. Butona basılarak kayıt bilgisi incelenen kaydın üzerinde değişiklik yapan tüm kullanıcılar tarih,saat bilgisine göre en sondan ilk başa doğru listelenmektedir.

Dökümanı okumak ve PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...

Logo Go Plus, Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise programlarında excelde yapmış olduğunuz muhasebe hesap planı Logo programlarına aktarılabilmektedir. 1.86.00.00 Versiyonundan itibaren tüm versiyonlarda excelden hesap planı aktarımı programla birlikte ücretsiz olarak gelmektedir. Hesap planını excelde oluşturmadan önce dikkat etmeniz gereken konular nelerdir? Excelde oluşturduğumuz hesap planını Logoya nasıl aktarabiliriz gibi sorularınızın cevaı alttaki dokümanı oku linkindedir. Aktarımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dökümanı okumak ve PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...

Logo Connect programında Excel eklentisi ile veri transferi nasıl yapılır?

B2B işlemleri karşılıklı bir ya da birden çok firma arasında gerçekleşir. B2B işlemi yapan firmalarda Logo Ticari Sistem (TigerEnterprise,TigerPlus,GoPlus,Unity2/Tiger2/Go) olabileceği gibi Logo uygulaması dışında herhangi başka bir uygulamada olabilir. Eğer veri alışverişi yapan iki firmadan birinde Logo Ticari Sistem, diğerinde başka bir uygulama kullanılıyor ise LogoConnect ExcelPlugin yardımı ile Logo uygulaması kullanılmayan firmadan veri gönderimi/ alımı yapılabilir.

Örneğin; Sipariş alan ana dağıtıcı firma Logo ERP (TigerEnterprise,TigerPlus,GoPlus,Unity2/Tiger2/Go) ürünü kullanmaktadır, Bu dağıtıcı firmaya sipariş veren bir işletme ise siparişlerini kendi belirlediği bir şablonda excel’e kaydetmekte ve dağıtıcı firmaya siparişlerini telefon ile geçmektedir. Dağıtıcı firma telefonla alınan siparişleri kendi sistemine kaydetmek için büyük zaman kaybetmekte ve zaman zaman (veri giriş hatası vs. gibi nedenlerden) aldığı siparişlerde sorunlar yaşamaktadır. Dağıtıcı firma bu zaman kayıpları ve hataların önüne geçmek için siparişlerin elektronik ortamda gönderilmesini istemektedir. Sipariş veren firma Logo uygulaması kullanmamaktadır. Böyle bir durumda sorunun çözümü için Logo uygulması kullanmayan firmaya LogoConnect ExcelPlugin yükleyerek, sunulan hazır şablonlar ile excelde girilen bu siparişler LogoConnect ExcelPlugin üzerinden dağıtıcı firmaya gönderilebilmesi sağlanmaktadır. Yine aynı şekilde dağıtıcı firma siparişe istinaden oluşturduğu faturayı LogoConnect ExcelPlugin üzerinden siparişi veren firmaya gönderebilir ve LogoConnect ExcelPlugin ile bu fatura excel dokümanı olarak kaydedilebilir.

Dökümanı okumak ve PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...

Logo Connect programında Excel eklentisi ile veri transferi nasıl yapılır?

Logo Go Plus, Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise programlarında excelden Logo programınıza Malzeme kartlarını, Cari Hesap kartlarını ve Malzeme fiyatlarını aktarabilirsiniz. 1.55.00.00 versiyonundan itibaren excelden Logoya direk aktarım sağlanmıştır. Excel 'den Logo 'ya aktarım ile yapabilecekleriniz şunlardır;

 • Malzeme (stok) kartları
 • Cari hesap kartları
 • Malzeme satış fiyatları
 • Malzeme alış fiyatları

Excelden Logoya veri aktarımı sırasında nelere dikkat etmeniz gerekir? Excel Logo aktarımını nasıl yapabilirim? Excelde hangi sütüna ne yazmam gerekir? gibi soru ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilir ve aşağıdaki dokümandan yararlanabilirsiniz.

Dökümanı okumak ve PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...

Logo Go Plus, Logo Tiger Plus ve Logo Tiger enterprise programlarına girmek istediğinizde "Kullandığınız terminal kayıtlı değildir" hatası ne demektir?

Logo programları lisans olarak ana paket ve kullanıcı artırım paketleri şeklinde satılmaktadır. Logo programını kaç kullanıcı olarak kullandığınız ise Terminal tanımları ile kontrol edilmektedir. Yeni kurduğunuz ya da format attığınız bir bilgisayarda Terminal kayıtlı değildir hatası aldığınızda yapmanız gerekenler şunlardır;

 • Logo SYS bölümüne yetkili kullanıcı olarak giriş yapın.
 • Yönetim menüsünde bulunan Terminaller bölümüne girin.
 • Yeni terminal ekle diyerek ve Terminal adını belirterek terminal kurulumunu yapın.
 • Kaydet diyerek SYS den çıkış yapın.

Artık programa giriş yapabilirsiniz. Yeni terminal eklemek istediğinizde ekleme yapamıyorsanız Lisansınızda olan kullanıcı sayısı limitinizi doldurmuşsunuz demektir. Yeni kullancıı satın almanız gerekmektedir. Logo Terminal kaydı ve Logo kullanıcı artırım lisansı satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logo Go 3 programında malzemelere barkod atama ve barkodlu giriş/çıkış işleri;

Logo Go 3, Logo Tiger 3 ve Logo Tiger Enterprise programlarında malzeme kartlarında bulunan birim setleri bölümünde her birim seti için sınırsız sayıda barkod tanımlaması yapılabilmektedir. Birim setlerinde tanımlanan barkodlar her türlü malzeme giriş çıkış işlemlerinde kullanılabilir.

Logo Go 3 programında malzeme (stok) kartlarına barkod ataması nasıl yapılır;
Malzeme kartına barkod ataması yapmak için malzeme kartları içerisinde bulunan birim setleri bölümünde barkod ataması yapılabilir. Klavyeden F9 tuşuna basarak yada farenin sağ tuşuna basark açılan menüden "Barkod Girişi" seçeneğinden "Hızlı barkod girişi" yada "Otomatik barkod atama" seçenekleri ile malzemeye ait barkod girişi yapılabilmektedir.

logo Go 3 hızlı barkod girişi seçeneği malzemelere manuel barkod ataması yapmak için kullanılır. Malzemelere atanacak olan barkodlar filtre seçenekleri ile belirlenir ve barkod giriş işlemi yapılabilir.

logo Go 3 Otomatik barkod atama işlemi ile hiç barkodu bulunmayan malzemelere barkod ataması yapılabildiği gibi barkodu olan malzemelere de yeniden barkod ataması yapılabilmektedir. Otomatik barkod atama işlemi için numaralama şablonları kullanılmaktadır. Logo Go 3 programında numara şablonu kullanılarak otomatik barkod ataması yapılmak istenildiğinde EAN13 yada CODE128 barkod seçeneklerinden birisi kullanılabilmektedir.

Go 3 programında hareketler üzerinden barkod ataması;
Malzeme fişleri, satın alma ve satış siparişleri, satın alma ve satış irsaliyeleri, faturalar bölümünde malzemelere ait barkod ataması yapılabilmektedir. Bunun için malzeme hareketinin olduğu herhangi bir ekranda klavyeden F9 tuşuna yada farenin sağ tuşuna basılarak açılan menüden "Barkod yaz" seçeneği kullanılır. Barkod basımında geçerli olacak koşullar malzeme filtre seçenekleri ile belirlenir.

Raporlar yada formlar üzerinde barkod ataması yapmak için rapor dizayn alanında bulunan barkod simgesi tıklanır. Hangi barkod tipi kullanılacaksa ilgili seçenek belirlenir. Burada barkod renk, kalınlık, arka plan rengi gibi seçenekler belirlenebilir.

Go 3 programında barkodlu çalışma seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logo Bordro programına ait eğitime kimler katılmalı?
İşletmelerde bordro yönetimi, insan kaynakları yönetimini uzmanlık alanı olarak seçen ve bu konuda kendini geliştirmek isteyenler ile personel bordrolamasına hakim olmak isteyenler, SGK süreçlerini mevzuata göre takip etmek isteyenler Logo Bordro eğitimine katılmalıdır.

Logo Bordro eğitimine neden katılmalıyım?
İşletmenizde çalışan personelinize ait maaş hesaplamalarını yapmak, puantaj kayıtlarını gerçekleştirmek, bu personelin borç/avans durumlarını takip etmek istiyorsanız bu eğitime katılmanız gerekmektedir. Bu eğitimin amacı kurumunuzda çalışan personelin bordro işlemlerini SGK mevzuatına yada yasal mevzuata göre düzenleyebilir hale getirmektir. 

Logo Bordro Plus programı işletmelerde çalışan perseonellerin puantaj işlerinin yapılması için geliştirilmiş olan bir yazılımdır. Bordro plus programı ile işletmenizde çalışan perseonele, puantaj yapabilir, borç/avans takibi yapabilir, izin yönetimini takip edebilirsiniz. Geliştirilmniş arayüzü sayesinde kullanımı kolay ve pratik bir programdır. Logo Bordro Plus eğitimi aldığınız zaman işletmenizde çalışan personelin tüm sgk işlemleri ile puantaj işlemlerini rahatlıkla yapıyor olursunuz. Resmi belgeleri düzenleyebilir gerekli raporlamaları alabilirsiniz.

Logo Bordro Plus Eğitiminde Sicil Yönetimi (personel sicil kartı açma), işe giriş kayıtları, işten çıkış kayıtları, bordro hesap şablonıu, puantaj öndeğerleri, personel puantaj kartları, puantörden veri aktarımı, toplu olarak puantaj kartı üretme, personel borç/avanc yönetimi, personel borç geri ödemesi, bordroda dönemler, tahakkuk listesi hazırlama, ssk bildirgeleri,, işkur bildirgeleri kanun parametreleri gibi işlemler anlatılacaktır.

Stok kontrol, bir işletmenin faaliyetlerini sürdürebilmesi için gerekli hammadde ve mamul stokların düzeylerini izleme, gerekli siparişleri zamanında verme, alınan siparişleri zamanında karşılama, maliyetlendirme ve üretimi önceden planlama işlevlerinin toplamıdır. Logo programlarında firmanın alıp sattığı malların takibi ve stoklara ait tüm hareketlerin girişi, firma sabit kıymetlerinin takibi ve raporların alınması, maliyetlerin izlenmesi kısacası stok takibi ve faturalama işlemleri için Stok ve Fatura bölümleri kullanılır.

Stok bölümünde alınan ya da verilen siparişlerin girilmesi, irsaliyelerin kesilmesi ve stoklara ait izleme ve güncelleştirme işlemleri yapılır.

Faturalar bölümünde ise fatura girişleri ve faturalar üzerindeki inceleme ve güncelleştirme işlemleri yapılır.

Dökümanı okumak ve PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...

Logo Programlarında Kasa programı ile değişik merkezlerde şubesi olan firmaların kasa işlemlerini girmesi ve her kasaya ait iş-lemlerin ilgili muhasebe hesabı altında izlenmesi mümkündür. Kasalar üzerinden yapılan işlemler muhasebe-leştirme yapıldığında kasa kartında verilen muhasebe hesabı altında muhasebeleşecektir. Firmanın bir tane kasası olabileceği gibi, fiziksel olarak birbirinden ayrı yani değişik merkezlerde veya çeşitli amaçlarla kullanı-lan birden fazla sayıda kasası olabilir. Bu kasaları düzenli olarak izlemek için önce kasa kartları açılır ve her kasaya ait kimlik bilgileri ve özellikler ilgili karta kaydedilir.

Yeni kasa tanımı yapmak ve tanımlı kayıtlar üzerinde yapılacak işlemler için ilgili menü seçenekleri kullanılır.

Dökümanı okumak ve PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...

Logo muhasebe modülü; Muhasebe hesap kartları ile masraf merkezi kartlarının açıldığı, analitik bütçe işlemlerinin kaydedildiği ve izlendiği, mali tablo tanımlarının ve E-Beyanname, e-defter tanımlarının yapıldığı, mali tabloların (mizan, kebir, muavin) alındığı, muhasebe hesaplarına ait işlemlerin kaydedildiği program bölümüdür.

Tüm bu işlemler için muhasebe menüsü ve alt menü seçenekleri kullanılır:

Dökümanı okumak ve PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...

Logo yazılımlarında Banka Modülü; Banka ve banka hesap kartlarının açıldığı, bankalara ait işlemlerin kaydedildiği program bölümüdür. Tüm Logo yazılımlarında bankaya para yatırma ve çekme işlemleri kasa ve banka bölümlerinden yapılır. Kasadan yapılan para çekme ve yatırma işlemleri banka işlemleri listesinde işlemin kasadan yapıldığını belirten "K" harfi ile yer alır. Firmanın çalıştığı bankalar, bu bankalarda açılan hesaplara ait bilgiler banka kartları ve bu kartların altında açılan hesap kartları üzerinde tutulur.

Tüm bu işlemler için banka menüsü ve alt menü seçenekleri kullanılır:

Dökümanı okumak ve PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...

Firmanın çalıştığı müşteri ve tedarikçi firmalar ile borç/alacak ilişkisi içinde olduğu diğer firmaları düzenli olarak izlemek için cari hesap kartları açılır. Her cari hesaba ait kimlik bilgileri ve özellikler kayıt türü seçilerek ilgili karta kaydedilir. Cari hesap kartları üzerinde yapılacak işlemler için pencerenin alt bölümünde yer alan simgeler ve farenin sağ tuşu tıklanarak ya da F9 tuşu ile açılan menüsünde seçenekler kullanılır. Cari hesapları program içerisinde Sadece Alıcı "A", sadece Satıcı "S", Alıcı yada Satıcı "AS", Grup şirketi "GS" olarak tanımlamak mümkündür.

Logo yazılımlarında Cari Hesap program bölümünde;

 • Alıcı ve satıcı firma ve/veya kişilere ait cari hesap kartları açılır
 • Cari hesaplara ait işlemler (nakit tahsilat, nakit ödeme, borç/alacak dekontu, viran fişi, verilen ve alınan vade farkı faturaları, kur farkı fişleri) kaydedilir
 • Cari hesap kur farkı işlemleri ile borç kapatma işlemleri yapılır
 • Yapılan tüm tanım ve işlemlere ait raporlar alınır.

Tüm bu işlemler için Cari Hesaplar/Finans menüsü ve alt menü seçenekleri kullanılır:

Dökümanı okumak ve PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us