Logo Destek

İşletmenizde kullanmakta olduğunuz Logo yazılım firmasına ait tüm yazılımlar için bizden Logo desteği alabilirsiniz. Logo destek için telefon ile bize ulaşabilir, iletişim sayfasında bulunan formu doldurabilir ya da bize This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresi üzerinden mail yollayabilirsiniz. Logo start destek, Logo Go Plus destek, Logo Tiger Plus destek, logo Tiger Enterprise destek, Logo Bordro destek ihtiyaçlarınızda  olan rapor dizaynları, Logo versiyon güncellemeleri, Logo yedekleme, Logo database bakımı, Logo ek modül kurulumu hakkında destek için firmamızdan teklif isteyiniz.

Logo destek telefon ve irtibat bilgilerimiz

0212-5105868  0212-5104941   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Logo destek istanbul dan destek alabileceğiniz gibi diğer illerden destek alma imkanınız var.

Logo programının demosunu görmek yada işletmenizde kullandığınız herhangi bir bilgisayara kurmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Logo Start demosu ile Logo Go PLus demosunu Logonun FTP sitesinden indirerek kurulumu yapabilirsiniz. Logo ERP ürünlerinden olan Logo Tiger Plus, Logo Tiger Enterprise ve Logo J-Guar ürünleri için demo programı FTP sitesinde bulunmamaktadır. Bu ürünlerin demosu için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizden isteyecek olduğumuz firma bilgilerinizi Logo'ya ileterek firmanız adına geçici bir demo lisansı oluşturulmasını ve kurulum işlemini yapabiliriz. Logo programlarında demo ürünler ile lisanslı ürünler arasında işlev olarak herhangi bir fark bulunmamaktadır. Logo Program demosu kayıt sınırlı olarak kurulur ve tüm işlemler için toplam 20 adet kart açabilir, 20 adet bu kartlarla ilgili işlemler yapabilirsiniz.

Logo Go PLus, Logo Start, Logo Tiger PLus ve Logo Tiger Enterprise programlarını denemek isterseniz ve bu programlar hakkında bilgi almak isterseniz herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

e-Fatura Uygulamasından Yararlanmak için Neler Yapmam Gerekiyor? e-fatura bizim için zorunlumu? e-fatura için nasıl başvuru yapabilirim? e-fatura ile ilgili tüm soru ve cevapları bulacağınız web sitemizde aşağıda maddeler halinde e-fatura başvuru işleminin nasıl yapılması ve nereye yapılması anlatılmaktadır.

e-fatura uygulamasında başvuru süreci şu şekilde ilerlemektedir :

[blocknumber type="circle" text="1" color="#FFF" background="#69bd43"]Gelir İdaresi Başkanlığı'na e-Fatura Uygulaması Başvurusu
http://www.efatura.gov.tr[/blocknumber] [blocknumber type="circle" text="2" color="#FFF" background="#69bd43"]Mali Mühür Başvurusu
http://mm.kamusm.gov.tr[/blocknumber] [blocknumber type="circle" text="3" color="#FFF" background="#69bd43"]Gelir İdaresi Başkanlığı'na e-Fatura Entegrasyon Başvurusu[/blocknumber]

Logo Connect Modülünde Firma/Dönem Devir İşleri Nasıl Yapılır?

Dönem Devri :

Connect’de yapılacaklar : Çalışma alanı üzerinde “Devir” seçeneği kullanılarak yeni bir çalışma alanı oluşturulur. Bu çalışma alanına parametrelerden aynı numaralı firma ve yeni dönem numarası seçilir. Firma seçimi bu ekranda zorunludur.

Firma Devri :

Connect’de yapılacaklar : Çalışma alanı üzerinde “Devir” seçeneği kullanılarak yeni bir çalışma alanı oluşturulur. Bu çalışma alanına parametrelerden yeni firma numarası ve dönemi seçilir. Firma seçimi bu ekranda zorunludur.

Logo Muhasebe Programında yıl sonu devir işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için aşağıdaki işlemlerin dikkatli bir şekilde kontrol edilmesi gerekir.

LOGO Alınteri, Start, LKS2, TIGER, GO, TIGER2, Go PLus ve Tiger Plus programlarını kullanan firmaların yıl sonu devir işlemlerinden önce yapması ve kontrol etmesi gereken işlemler şunlardır;

Alım-Satım Tanımları:

 • Devir işlemi ödeme/tahsilat üzerinden yapılırsa Borç Takip penceresine yansımayan hareketlerin cari hesap açılış fişlerine yansımayacağı unutulmamalıdır.

Stok:

 • İrsaliye devri yapılmaz. Faturalanmamış irsaliyelerin tümü faturalandırılmalıdır. Faturalandırılmayan irsaliyeler varsa devir işleminde uyarı verecektir.
 • Durumu Kapandı ya da Tamamı Sevkedildi olan sipariş fişleri devredilmez.

Mylogo ne işe yarar?
Mylogo.com.tr adresi kaydınızı yaptırdıktan sonra günlük kurları logo yazılım ekranında otomatik olarak almamımıza ayrıca bordro programı kanun  bilgileri 6 aylık periyodlarda otomatik olarak almamızı sağlamaktadır.www.mylogo.com.tr adresinden giriş yapılabilirsiniz.

Logo LKS2 programı ile Logo Go PLus programı arasındaki farklar nelerdir?
Logonun ilk windowsn uygulaması olan LKS yazılımı ile şu anda güncel olan Go OPlus yazılımları arasındaki farklar döküman dosyası içerisinde mevcuttur. Go Plus içerisinde Yönetici Konsolu, Sihirbaz ekranı, tema kullanımı, kolon göster/gizle, sık kullanılan kayıtlar, otomatik kayıt ekleme, görev zamanlayıcı gibi birçok yenilik mevcuttur. LKS progrsamı içerisinde bulunmayan bu özellikler işletmelerin programdan daha iyi yararlanmaları için geliştirilmiştir. Go Plus programına eklenen birçok yeni özellik firmaların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş ve programa adapte edilmiştir.

 

Logo Kopyala Yapıştır CRTL + C ve CTRL + V özelliği
Program içerisinde, Fiş satırlarında girilmiş olan bilgilerin mouse ile seçilip istenilen satırlar tarandıktan sonra CTRL+C ile kopyalanarak Excel, Word yada TXT ortamına CTRL+V ile yapıştırılması işlemidir. Excel’ de girilen fişlerin XML aktarımı olmadan program içerisine taşınmasını sağlamaktadır.

 

Logo programında fiş riş esnasında eksi(negatife) düşen malların yazdırılması
23 Kasım 2009 tarihinde çıkartılan Ek özellik paketi 2 kapsamında “ Negatife Düşen Mallar “ listesinin yazdırılabilmesi sağlanmıştır. Fiş kaydetme işlemi sırasında ekrana çıkan negatife düşen mallar listesinin yazdırılabilmesi sağlanmıştır. Fiş kaydetme işlemi sırasında ekrana çıkan negatife düşen mallar listesinin bu özellik ile birlikte yazıcıdan çıktısı alınabildiği gibi pdf dosyası olarak kaydedilebilir yada ekrana dökümü alınarak mail olarak gönderilebilir.

 

Logo Go Plus / Tiger Plus / Tiger Enterprise programlarında excelden hesap planı aktarımı
1.86.XX.XX sürümüyle birlikte hesap planı excelden aktarılabilmektedir.Excelde oluşturulmuş şablon yardımıyla hesap planı programda içeri alınabilmektedir. 

Hesap planının aktarımı yapılırken taşınan alanlar:

 • Hesap Kodu
 • Açıklama(1)
 • Açıklama(2)
 • Hesap Tipi
 • Özel Kod
 • Yetki Kodu
 

Logo malzeme, cari hesap ve fiyat kartlarının excelden aktarılması
Unity/Tiger/LKS2 1.55.12.xx versiyonları ile birlikte, Excel’de tanımlı olan malzeme, cari hesap ve fiyat kartlarının programa doğrudan aktarılması sağlanmıştır. Araçlar menüsünden Excel’den Veri Aktarımı seçeneği kullanılacaktır.
Aktarım seçenekleri :

 • Malzemeler
 • Cari Hesap Kartları
 • Alış Fiyat Kartları
 • Satış Fiyat Kartları
 

Logo E-Beyannamelerin toplu olarak online gönderilmesi
1 Ekim 2012 tarihinde kullanıma sunulan 2.15.00.00 sürümünü kapsayan LEM paketi olan kullanıcıların hazırlamış oldukları beyannameleri toplu olarak paketleyip gib.gov.tr sayfasına upload etmeleri sağlanmıştır.

İlk etapta gönderimi sağlanan beyannameler : Form Ba -Bs , Katma Değer Vergisi Beyannamesi,Katma Değer Vergisi Beyannamesi 2 ve Muhtasar Beyanname.

 

Logo programlarında cari hesap işlem merkezi
Cari hesap işlem merkezi, programda tanımlı olan tüm cari hesaplara ait işlemleri tek bir pencereden kaydetmek ve izlemek için kullanılır. Bu pencerenin sağladığı en büyük kolaylık aynı ekran üzerinden ilgili cariye ait satış - satın alma, çek-senet,nakit,kredi kartı gibi işlemlerin hızlıca yapılabilmesidir.Sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için ilgili sistemde Freamwork 4.0 ve üzerindeki bir versiyon yüklü olmalıdır.

 

Logo 1.86.xx.xx sürümünde Connect yükleme düzenlemeleri
1.86 versiyonu ile Connect versiyon değişimleri, kullanılan ticari paketin versiyon değişimleri ile birlikte yapılacak ve Logo Connect konfigurasyon bilgileri ticari sistem klasörüne kopyalanacaktır. Versiyon değişimi yüklenirken Logo Connect ürünü kullanımı sorulacak ve kullanılan Logo Connect’ in program klasörü seçilecektir.

 

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us