Logo Kobi Çözümleri

Logo Start programı ve Logo GO 3 programı kobi segmentindeki ürünlerdir.

Logo ERP Çözümleri

Logo J-Guar 3, Logo Tiger 3 ve Logo Tiger 3 Enterprise ürünleri ERP çözümlerimizdir.

Logo Bordro Çözümleri

Logo J-Guar 3 HR, Tiger 3 İnsan Kaynakları ve Bordro Plus ürünleri insan kaynakları çözümlerimizdir.

e-Logo Çözümleri

Logo e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-irsaliye, e-mutabakat, e-ekstre uygumaları e-Logo çözümlerimizdir.

Logo e-Defter

LOGO işletmelerin e-Fatura (elektronik fatura) ve e-Defter (elektronik defter)'e geçiş süreçlerinde öncü olmaya devam ediyor. Kağıt ve zaman tasarrufu sağlayan e-fatura uygulamasında Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan entegrasyon izni alan ilk firmalarından birisi olan LOGO, yürürlüğe giren e-Defter ’de de ilkler arasında yer aldı. e-Defter ve e-Fatura kullanacak şirketler için gerekli güncellemeleri yapan LOGO e-Fatura ve E-Defter süreçlerini programlarına entegre etti. LOGO kullanıcıları ayrıca e-LOGO garantisi ile “Enregrasyon” ve “Fatura Saklama” hizmetlerini de satın alabilmektedir.

Logo e-Defter Uygulaması

Logo e-Fatura

Türkiyede işletmelerin ençok tercih ettiği muhasebe programı olan LOGO e-Fatura uygulamasında müşterisinin en kolay ve kapsamlı şekilde yararlanması için özel çözümler geliştirdi. GİB’e başvurarak e-fatura onayını almış ve sisteme tanımlanmış mükellefler; kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip, elektronik belge olarak düzenledikleri eFaturaları, belirlenen veri aktarım protokolü aracılığı ile GİB'e iletebilecekleri e-Fatura modülünde e-Fatura alma/gönderme işlerinde iki farklı seçenek sunuyor.

Logo e-Fatura Uygulaması

GO 3 size mevzuat gereklerine tam uyumlu çalışma olanağıyla kusursuz bir "muhasebe programı" sunar. Standart hesap planı otomatik olarak oluşur. Hiyerarşik yapıya sahip hesap planı ile ana hesap altında yer alacak alt hesapları esnek bir yapıda istediğiniz şekilde tanımlayabilirsiniz.

Muhasebeleştirme ile de diğer program bölümlerinde yaptığınız işlemler için muhasebede oluşması gereken fişlerin otomatik olarak oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Mali tablolarınızı tanımlayabilir ve yasal olarak alınması zorunlu tabloları yasaların öngördüğü ayrıntıda ve düzeyde alabilirsiniz. e-Beyanname özelliği ile vergilendirme döneminde mal ve hizmet alımları ile mal ve hizmet satışlarının bildirilmesinde kullanılan Form Ba ve Form Bs isimli bildirim formlarını elektronik ortamda verebilirsiniz.

Logo Go Plus programının standart özellikleri arasında olan resmi muhasebe modülü yasalara ve mevzuata uygun olarak yazılmıştır. Kanunlarda, mevzuatta yada uygulamalarda oluşacak değişiklikleri logo muhasebe modülünde uyarlamak için güncel versiyon kullanmanız gerekmektedir. 

Go muhasebe modülü ile işletmenizde e-beyannamelerinizi oluşturabilir ve internet üzerinden Maliye Bakanlığının sitesine gönderebilirsiniz. Logo Go muhasebe modülü kullanımı kolay ve herşeyi tek tip ekran üzerinden yapmanızı sağlayan bir yapıdadır. Resmi defterlerinizin yazıcı çıktısını Logo programı içerisinden alabilirsiniz. 

Ticari tarafta yapmış olduğunuz tüm işlemleri tek bir tuş ile muhasebeleştirme işlemi yapabilirsiniz. Cari hesaplarınız, stok kartlarınızı, faturalarınızı, çek/senetlerinizi, kasa hesaplarınızı, banka hesaplarınızı ve diğer tüm modüllerde yaptığınız işlemleri Logo muhasebe bağlantı kodları ile entegre edebilirsiniz. Logo programınızı resmi muhasebe modülü ile entegre olarak çalıştırabilirsiniz.

 

Logo Muhasebe Programı Destek Bölümü

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us