Logo Destek

Logo j-HR için ara sürüm 3.5.8.7

Ara sürüm yayınlanma tarihi: 22 Kasım 2021

Logo Yazılım olarak siz değerli iş ortaklarımıza ve kullanıcılarımıza maksimum fayda sunmak üzere ürünlerimizi sürekli geliştiriyor, yeni sürümlerle portföyümüzü güçlendiriyoruz.

Bu bağlamda, Logo j-HR için geliştirdiğimiz 3.5.8.7 ara sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte yapılan geliştirmeleri aşağıda yer alan dokümanda bulabilir, sürüm dosyalarına ise FTP sitemizden erişebilirsiniz.

Konuyla ilgili tüm sorularınız için bizlerle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Çalışan Portalı>Profilim>Ekibim Alanı'nda yetkilerinde bağlı olan seviye bilgisine göre tüm çalışanların görüntülenmesi talebi

Kurumsal Portal Yetki Grubu Tanımı içerisine "Ekibim Ekip Seviyesine Göre Gösterilsin" kutucuğu eklenmiştir. Bu kutucuk işaretli olduğu durumda kurumsal portal profilim sayfasında yer alan ekibim alanında ekip seviyesine göre çalışanların listelenmesi sağlanmıştır. Organizasyon menüsünde yer alan yetkili olduklarım ekranında listelenen kayıtlar ile aynı kayıtların getirilmesi sağlanmıştır.

Alt Hedef ve Alt Yetkinliklerin ortalamasının Ana Hedef ve Ana Yetkinlik'e yansıması işleminde ağırlık toplamının parametrik olarak belirlenmesi talebi

Sistem Ayarları>Öndeğer ve Parametreler>Genel>Öndeğer ve Parametreler - Performans Yönetimi - Parametreler sekmesine "Alt Hedef>Yetkinlik Sonucu Ana Hedef>Yetkinlik Sonucuna Aktarımda Ağırlıklar" parametresi "Toplamı 100 olsun (Kart bazında)", "Dikkate alınsın", "Dikkate alınmasın" seçenekleri ile eklenmiştir.

Yöneticinin izinde olması ve kendisine vekil belirlemediği durumda, izinde olduğu dönemde izin talebi eklendiğinde "yöneticisi" alanının gelmesi talebi

Yönetici izne ayrılırken izinli olduğu dönem için vekil tayin etmemişse bu durumda bağlı personel izin talep ederken izin talebinde onaylama bilgileri bölümünde yönetici bilgisinin gelmesi sağlanmıştır.

Yasal teşvik kanun tutarlarının ücret raporlarına değişken olarak eklenmesi talebi

Tahakkuk Listesi ve Tahakkuk toplamları raporlarında "Hazinece ", "İşsizlik Fonunca " ve "Ekonomi Bakanlığınca" karşılanacak değerlerin basılabilmesi için rapor değişkenlerinde "Değişken Sırası" alanının kullanılması sağlanmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

"5510 Hazine Teşviği Devre Dışı Bırakılsın" seçeneğinin doğru çalışması talebi

5510 Hazine Teşviği Devre Dışı Bırakılsın Seçeneği ile bordro çalışma parametrelerinde seçilen istihdam yasasının devre dışı bırakılabilmesi sağlanmıştır.

Personelin ayni yardımı varsa özel sigorta istisnasının doğru hesaplanması talebi

Personelin ayni yardımı varsa özel sigorta istisnasının doğru hesaplanması sağlanmıştır.

Zamanlanmış Görevlerde görev olarak "Enocta Veri Aktarımı" işlemi seçildiğinde kaydedilebilmesi talebi

Zamanlanmış Görevlerde görev şablonu içerisinde "Enocta Veri Aktarımı" işlemi seçilmiş ise ve işlem çalışma parametrelerinde de bir "İş Ürün Nesnesi" seçilmemiş ise görev şablonu kayıt edilirken uyarı mesajı verilmesi sağlanmıştır.

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us

Offcanvas Menu