Logo Destek

Logo Alınteri Logo Start Geçiş

Logo Alınteri ATR programından Logo Start'a Geçiş
İşletmelerine katma değerli programlar hazırlayan LOGO olarak, müşterilerimize her zaman en iyi ürünleri sunmayı hedefledik. Bulunduğu zaman dilimi içerisinde Türkiye'nin en iyi ve kullanımı en basit programlarından birisi olan Alınteri piyasaya ilk çıktığı andan itibaren binlerce firmanın işini kolaylaştırdı.

Türkiye'nin en büyük teknoloji kuruluşu olan LOGO, işletmelerin teknoloji ile birlikte değişen ihtiyaçlarını dikkate alarak programlarını sürekli geliştirmektedir. Eski teknoloji ürünler gibi Logo Alınteri programıda kendi misyonunu başarılı bir şekilde tamamladı. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte iş dünyasının ihtiyaçları sürekli değişiyor. İşletmeler mevcut durumları hakkında bir takım raporlar ve analizler almak ve yatırımlarına yön vermek durumunda kullandıkları programa güveniyorlar.

Örnek vermek gerekirse;

Firmalar, piyasaya ve işlerine daha fazla hakim olup işletmelerinin durumunu istedikleri gibi düzenleyebilecekleri raporlarla daha ayrıntılı takip etmek istiyorlar. Teknoloji, verimlilik ve gelişen ihtiyaçları dikkate alan LOGO, şimdi Alınteri kullanıcılarına çok cazip şartlarla ve gönül rahatlığıyla geçiş yapabilecekleri LOGO START seçeneğini sunuyor.

Tek kullanıcılı bir yazılım olan LOGO START özellikle kendi işinin sahibi olan ve yönetimini gerçekleştiren işletmeler için ideal bir seçimdir. LOGO START ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerinin takibi, kontrolü ve analizleri şimdi çok daha kolay... LOGO START'ın raporlama özellikleri ile artık hiçbir ayrıntı gözünüzden kaçmayacak.

Kurulumundan, veri girişine kadar her aşamada sunduğu yeni yazılım araçlarıyla LOGO START işletmelere büyük bir hız kazandırıyor. İnternette yer almak isteyen şirketler ise şimdi LOGO START'ın Webmaster özelliğini kullanabiliyor.

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us