0212 510 58 68

İntermat Notify Engine

İntermat Notify Engine

Otomatik Bildirim Sistemi...

NotifyEngine, LOGO ürünleri ve CRM Business V2 veritabanları ile uyumlu çalışabilen, kuralları tanımlanabilen bir bildirim yönetim sistemidir. E-posta, SMS ve iOS/Android işletim sistemlerinde çalışabilen mobil yazılımına Push Notification (bildirim) (APN/GCM) gönderebilir. 

İntermat Notify Engine; 

NotifyEngine desktop kontrol paneli üzerinden her cihaz için bir yetki kodu üretilir ve bu yetki kodu mobil yazılıma girildiğinde cihazınız desktop ile eşleşmiş olur ve bildirimleri almaya hazırdır. Logo ile tam entegre çalışmaktadır.

  • Tüm grafikler JavaScript ile gösterilir ve isteğe göre animasyon içerebilir.
  • HTML format desteği, kayıtla ilgili belge gönderebilme ve grafik gönderebilme özelliklerine sahiptir.
  • pple Push Notification ve Google Cloud Message gönderimleri tamamen ücretsizdir. Bu servisler Apple ve Google tarafından ücretlendirilmez.Grafik gösterimi 40’tan fazla desteklenen grafik türü ile NotifyEngine mobile yazılımı üzerinde oldukça efektif bir istatistiki ve yönetimsel görünümler sağlar.
  • Word,Excel,PDF,JPG,BMP gibi yaygın formattaki dokümanlar mobile yazılım üzerinden kolayca görüntülenebilir (Bazı dosya türleri için Android işletim sisteminde bir external görüntüleyici gerekebilir).

Son Tweetler

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  +90.212.5105868
  +90.212.5109839
  Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Sosyal Medya