0212 510 58 68

Biz Kimiz?

2000 yılında kurulmuş olan firmamız, müşterilerine Logo ürünleri yelpazezesindeki goplus,tiger plus, logo start ,logo bordro plus,logo bordro eğitim ve destek ile ilgili olarak kurumsal çözümler sunduğu gibi danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Odak Bilişim Ltd. Şti. kaliteli hizmet anlayışı ile hareket etmekte, sahip olduğu yetkili satıcılık ve yetkili destek ünvanı ile müşterilerimize geniş ürün yelpazesi sunmakta ve desteğini vermektedir. Odak Bilişim Sektörün değişen dinamikleri doğrultusunda müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek teknolojinin faydalarını işgücüne çevirmelidir. Odak Bilişim olarak kusursuza ulaşma çabası ve sizlere "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" yaşatmak için kaliteli hizmet anlayışını prensip edinerek sorunlarınıza çözüm olmaya devam edeceğiz.

Vizyon ve Misyonumuz

Bilişim sektöründe, doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, firmaların birinci derecede tercih ettiği, sektöründe öncü bir firma olmak. Müşterilerimizin beklentilerini doğru analiz etmek, ürün ve hizmetlerimizi uygun fiyata ve yüksek kalite standartlarında sunmak öncelikli görevimizdir.Bizleri facebook ve twitter adresimizde trakip edebilrsiniz.

Ekibimiz

Manager 1

Saha Ekibi

Konusunda uzman saha destek ekibimiz Logo Sistem Uzmanı Sertifikalı elemanlardır. Kullandığınız Logo programlarınızda saha destek ekibimiz hızlı ve kesin bir sonuç elde etmek için müdahale ederler. Saha destek ekibimiz Eleman/Gün şeklinde de müşterilerimize hizmet vermektedir. 

Manager 2

Çağrı Merkezi Ekibi

Kullandığınız Logo programlarında meydana gelebilecek sorunlarınıza en hızlı çözümü üretmek için Acil Destek Hattımız olan 0212 510 58 68 Numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Çağrı merkezi ekibimiz basit Logo sorunlarına müdahale etmek için gerekli eğitimleri almış olan personelimizdir.

Logo Eğitim Ekibi

Logo Sistem Uzmanı Sertifikalı Eğitim Ekibimiz yeni program satışlarında implementasyon sürecinde müşterilerin gereksinimlerine göre eğitim planı hazırlar ve eğitimleri gerçekleştirir. Logo Go Plus, Logo Tiger Plus, Logo Tiger Enterprise ile Logo Bordro Plus (personel) programları hakkında tüm detaylara hakimdirler.

Logo Eğitim ekibimiz sadece yeni program satışlarında değil mevcut kullandığınız programların eğitimlerini de vermekle görevlendirilebilir.

 

Manager 3

Uyarlama Ekibi

Logo ürünleri için arayüz uyarlama ve SQL sorguları kullanarak ekstra rapor ihtiyacınız olduğunda uyarlama ekibimiz şirketiniz için ihtiyacınız olan uyarlamaları ve raporları  yazabilmektedir. 

Farklı program dillerine hakim olan uyarlama ekibimiz Saha destek ve Eğitim ekibi ile koordineli çalışarlar.

 

Manager 4

Son Tweetler

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  +90.212.5105868
  +90.212.5109839
  Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Sosyal Medya