0212 510 58 68

Logo Telefon Desteği

Logo Programı Telefon Desteği

Logo Programı Telefon Desteği

Logo Start - Logo Go PLus muhasebe programı, Logo bordro Plus Programı, Logo Tiger Plus - Logo Tiger Enterprise ERP Programı ve diğer tüm Logo programları için telefon destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Logo programları ile ilgili sorunlarınızda Logo Sistem Uzmanı sertifikalı personelimiz tarafından telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Telefon Destek hizmetimiz aylık bakım anlaşmalı müşterilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Bakım anlaşması olmayan, Ticket anlaşması olmayan yada yeni müşterilerimize telefon ile destek hizmeti vermekteyiz. İşletmenizde kullanmakta olduğunuz Logo Start, Logo Go Plus, Logo Tiger Plus, Logo Bordro programları ile diğer tüm Logo programlarına telefon desteği hizmeti vermekteyiz. Logo telefon destek hizmeti ile logo programlarında oluşabilecek basit soru ve sorunlarınız giderilebilmektedir. Logo raporlar sorunlar, logo kısayol tuşları, terminal sorunları gibi telefon ile çözülebilecek basit sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Logo telefon desteği için sayfanın üstünde bulunan telefon hattını arayabilirsiniz. İletişim sayfasında bulunan formu doldurup  sizi aramamızı isteyebilirsiniz.

Son Tweetler

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  +90.212.5105868
  +90.212.5109839
  Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Sosyal Medya