0212 510 58 68

Logo Canlı Destek Hattı

Logo Canlı Destek Hattı

Logo Canlı Destek Hattı

Logo Start, Go Plus programı, Bordro Plus Personel Programı, Logo Tiger Plus, Logo Tiger Enterprise ERP Programları, logo go 3ve logo tiger hr ve diğer tüm Logo programları için şirketimiz bünyesinde bulunan Logo Sistem Uzmanı Sertifikalı elemanlarımız tarafından canlı destek hattından destek ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Canlı destek hattının ucunda logo programlarına hakim, tüm program modülleri hakkında bilgi sahibi sertifikalı personelimiz bulunmaktadır.

Canlı destek hattı bakım anlaşması olan müşterilerimiz için öncelikli olarak ayrılmış bir hattır. Bakım anlaşması olmayan müşterilerimiz de canlı destek hattından yapılacak olan işin türüne göre ücreti karşılığında yararlanabilmektedir. Logo programlarının fiyatını sormak isteyen müşterilerden, program hakkında bilgi almak müşterilere yada bir sorunu olupta firmamızı tercih eden müşterilerimize kadar pek çok kişi yada kuruluş canlı destek hattını aramaktadırlar.

Son Tweetler

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  +90.212.5105868
  +90.212.5109839
  Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Sosyal Medya