0212 510 58 68

Logo Acil Yardım Masası

Logo Acil Yardım Masası

Logo Acil Yardım Masası

Logo Start, Go muhasebe programı, Logo bordro, Logo Tiger Plus, Logo Tiger Enterprise ERP logo tiger 3 logo go 3 Programları ve yeni çıkan logo go 3 diğer tüm Logo programları için şirketimiz bünyesinde bulunan Logo Sistem Uzmanı Sertifikalı elemanlarımız tarafından acil desteğe ihtiyacınız olduğu zamanlarda önceliği size vererek acil yardım masası hizmeti vermekteyiz.

Logo programları kullandığınız süre içerisinde acil giderilmesi gereken sorunlarınız oluştuğunda size bir telefon kadar yakınız.

Acil yardım masası logo programlarında sorun yaşayan ve bu sorunun acil olarak giderilmesini isteyen kişiler/firmalar için oluşturulmuş bir destek türüdür. Acil yardım çağrısı telefon, email yada CRM aracılığı ile firmamıza iletildiği anda konusunda uzman teknisyenimiz derhal sizinle iletişime geçer ve sorununuz için acil müdahalede bulunur. Tüm teknisyenlerimizin başka müşterilerimize destek verdiği durumlarda durumu acil olmayan müşterinin işi askıya alınır ve teknisyen sizin çağrınıza yanıt verir. Acil destek masası tarafından giderilen sorunlarınız için alacak olduğunuz hizmet yapılan işin türüne göre ayrıca ücretlendirilecektir. Bakım anlaşması olan müşterilerimiz acil destek hattını arayarak tarafımıza servis kaydı açtıkları anda bakım anlaşması olmayan müşterilerimize göre daha ayrıcalıklı bir muamele görecekler ve kendilerine öncelik verilecektir.

Son Tweetler

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  +90.212.5105868
  +90.212.5109839
  Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Sosyal Medya